<

Obchodné podmienky spoločnosti Brainstorm


1) Objednávka, ochrana osobných údajov

Pri spracovaní objednávky požadujeme Vaše identifikačné údaje, ktoré sú nevyhnutné na vystavenie daňových dokladov. Spôsob objednania je možný telefonicky, osobne, poštou, e-mailom, faxom alebo prostredníctvom webovej stránky brainstorm.sportovnepohare.sk.
Prehlasujeme, že osobné údaje považujeme za dôverné a pracujeme s nimi v súlade so zákonom č.101/2000 Sb.
Potvrdenie objednávky obdržíte e-mailom, alebo Vás budeme kontaktovať telefonicky či osobne.

2) Dodávky tovaru, ceny, platba

Štandardne je tovar dodávaný poštou, obchodným balíkom. Cena prepravy je 5,77, pri objednávke nad 115,38 s DPH neúčtujeme balné ani prepravné. Preprava sa riadi podmienkami prepravcu. Osobný odber z predajne alebo našou dopravou po dohode na miesto určenia. Cena tovaru je uvedená vrátane DPH 21 %. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu ceny a technických parametrov za predpokladu včasného informovania zákazníka písomnou alebo ústnou formou. Platbu možno realizovať bankovým prevodem, v hotovosti, dobierkou, zálohovou platbou alebo platobnou kartou on-line.

3) Termín dodania

Pri štandardných objednávkach je termín dodania do 24 - 48 hodín od doručenia. Pokiaľ niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás hneď informovať.

4) Záručné a reklamačné podmienky, vrátenie tovaru

Záruku na tovar poskytujeme v súlade s obchodným zákonníkom, v zákonnej lehote 24 mesiacov, pokým nie je uvedené ináč. Reklamáciu je zákazník povinný oznámiť do 48 hodín od doručenia, najlepšie písomne s jasným popisom chyby či poškodenia. Za poškodenie spôsobené prepravcom neručíme. Tovar možno vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu v nepoškodenom stave, kompletný a v originálnom balení. K tovaru musí byť priložený daňový doklad o kúpe. Náklady spojené s vrátením tovaru nesie zákazník. Po dohode budú peniaze vrátené bankovým prevodom alebo zloženkou. O ukončení reklamácie bude zákazník informovaný. Pokým nebudú splnené všetky podmienky vrátenia, bude tovar odoslaný naspäť zákazníkovi.